Decker Faculty vier uitstaande prestasies deur verpleeg- en openbare gesondheidstudente

Decker Faculty of Nursing and Well being Sciences Dekaan Mario Ortiz bied ‘n toekenning aan die afgestudeerde senior verpleegstudent Christopher Felice. Beeldkrediet: Patrick Leiby.

Decker Faculty vier uitstaande prestasies deur verpleeg- en openbare gesondheidstudente Jaareindtoekennings erken akademiese uitnemendheid en gemeenskapsbetrokkenheid

Binghamton Universiteit se Decker Kollege van Verpleegkunde en Gesondheidswetenskappe het op 12 Mei twee jaareindtoekenningseremonies gehou om erkenning te gee aan studente wat in 2023 gegradueer het. Die Afdeling Verpleegkunde het ‘n seremonie gehou om 09:30 in die Universiteit se Gesondheidswetenskappegebou in Johnson Metropolis (die tuiste van Decker) Kollege). Die Afdeling Openbare Gesondheid het studente om 13:00 gevier. geleentheid gehou in Akademiese Gebou A op die Universiteit se Vestal-kampus. Tydens die verpleegtoekenningseremonie is 24 studente opgeneem in die Zeta Iota-hoofstuk van die Sigma Theta Tau Worldwide (STTI) Honor Society of Nursing.

Boonop is verskeie Decker-studente wat aan die Opvoedkundige Geleentheidsprogram deelneem vroeër hierdie lente vereer.

Afdeling Openbare Gesondheid

Toekenning vir Akademiese Uitnemendheid in Openbare Gesondheid: John Colllins ’22, Sherece Laine, Franchesca Marte Gonzalez ’21, Christina Olverd ’20, Megan Sticco ’21 en Elisabeth Van Tassell ’21

, en Advocacy in Public Well being Award: Rasheema Wright ’21

Toekenning vir uitnemendheid in gemeenskapsbetrokkenheid: Tristan Diaz ’21 en Emma Shen ’21

en Uitnemendheid in Openbare Gesondheidspraktyk-toekenning: Shane Healy ’21 en Robert Johnson

en Professionalisme in Openbare Gesondheid-toekenning: Malik Kerr en Valerie Palmeri

en Openbare Gesondheid Gemeenskapsdiens-toekenning: Marissa Pavlovich en Elisabeth Van Tassell ’21

en Openbare Gesondheid Leierskap-toekenning: Haythi Ei ’20

Openbare Gesondheid Trailblazer-toekenning: John Collins ’22

Afdeling Verpleegkunde

Voorgraadse toekennings

SUNY Kanselierstoekenning vir Studente-uitnemendheid: Christopher Felice

Decker Basis-toekenning vir Akademiese Uitnemendheid: Jennifer Herd ’20, MPH ’22 en Brandon Lin

en Decker Basis-toekenning vir Kliniese Uitnemendheid: Keanu Carmona

Decker Skool vir Verpleegkunde Akademiese Uitnemendheid Toekenning: Alexis Inexperienced en Sydney Herzog

en Dennis Jimenez-gedenktoekenning: Francheska Gomez ’22

Grace L. Penny-gedenktoekenning: Sedinam Donya

Heidi en Joel Thirer-toekenning vir leierskap en gemeenskapsdiens: John Atkinson ’21, Connor Cumisky, Sandra Re ’21 en Tina (Wanye) Zheng

, , en Jessica Mally-gedenktoekenning: Denise Encarnacion ’18, MA ’19 en Christopher Felice

en Martha Harnick Bress-gedenktoekenning: John Santarelli

Mary Pillepich-toekenning vir uitnemendheid in verpleegpraktyk: Julie Sbarra

Geregistreerde professionele verpleegster Baccalaureaat-toekenning: Ziren Lipow ’19

Sara Ainspan-gedenktoekenning: Brandon Bocanumenth ’18

UHS Professionele Verpleegpraktyk-toekenning: Rose Velazquez

Gegradueerde toekennings

Toekenning vir uitnemendheid in gevorderde verpleegpraktyke in volwasse gerontologiese verpleegkunde: Katie Swanson

Toekenning vir uitnemendheid in gevorderde verpleegpraktyke in gemeenskapsgesondheidsverpleegkunde: Meghan Lewis ’03

Toekenning vir Uitnemendheid in Gevorderde Verpleegpraktyke in Gesinsverpleging: Richard Sosulski ’13

Toekenning vir uitnemendheid in gevorderde verpleegpraktyke in psigiatriese geestesgesondheidsverpleegkunde: Andrea Cavaluzzi

Toekenning vir uitnemendheid in gevorderde verpleegpraktyke, PhD in verpleegprogram: Kristin Pullyblank, MS ’06

Toekenning vir uitnemendheid in gevorderde verpleegpraktyke, na-meestersertifikaatprogram: Carla Mason

Uitnemendheid in Verpleegonderwys: Eldin Mehanovic

Grace L. Penny-gedenktoekenning: Lee Hubbert

Jose Reichel Navorsingsfonds-toekenning: Genevieve Romano-Helm, MS ’17

Op soek na meer? Kom meer te wete oor verskeie van die bekroondes: Haythi Ei ’20

Christopher Felice

Francheska Gomez ’22

Alexis Groen

Sherece Laine

Christopher Norman en Kristin Pullyblank, MS ’06

Valerie Palmeri, Megan Sticco ’21 en Elisabeth Van Tassell ’21

Batur Shairzadeh

Emma Shen ’21

Sigma Theta Tau-toekenning/induksies

Sigma Theta Tau Navorsingstoekenning: Christopher Norman

Diegene wat by Sigma Theta Tau opgeneem is, sluit die volgende nagraadse en voorgraadse verpleegstudente in:

Theresa Amerling ’22

Alexa Avallone ’22

Mary Chesna

Sarah Chew ’22

Jeremy Collison

Samantha Crouch ’22

Connor Cumisky

Tara Liefling

Abdourahman Dukuray ’18

Denise Encarnacion ’18, MA ’19

Lilianna Forth ’22

Allison Grandy ’22

Erin Herbstritt ’20

Jennifer Herd ’20, MPH ’22

Colleen Moran

Haley Norton ’21

Francesca Nugnes

Grace Purvis

Philip Reid

Courtney Rivers

Brianna Sebastian

Delaney Smith

Rose Velazquez

Betty Wang

Tina (Wanye) Zheng

Opvoedkundige geleentheidsprogram-toekennings

Die volgende Decker Faculty-studente het toekennings vir Opvoedkundige Geleentheidsprogram (EOP) ontvang tydens ‘n erkenningsbrunch en -seremonie in Maart.